Volby do školské rady

Oznámení ředitelky školy
o době, místě a formě konání voleb člena školské rady Hořického gymnázia za zákonné zástupce nezletilých žáků a zletilých studentů

1. Volba člena školské rady Hořického gymnázia (HG) za zákonné zástupce nezletilých žáků a zletilých studentů se uskuteční 8. října 2024.
    2. Volba kandidáta se uskuteční formou dálkového hlasování na školní digitální platformě Edupage.
    3. Za nezletilé studenty volí jejich zákonný zástupce. Volit mohou i studenti, kterým je ke dni 8. října 2024 osmnáct let, potom už nevolí jejich zákonný zástupce, platí tedy jen 1 hlas.
    4. Distanční hlasování bude probíhat dne 8. října 2024 od 8:00 do 23:59.

Výsledky hlasování a jmenování členů školské rady Hořického gymnázia budou zveřejněny na webových stránkách školy nejpozději 10. října 2024.

Mgr. Šárka Šandová, v. r.

Hořice 30. září 2024